VABILO NA STROKOVNO EKSKURZIJO

Spoštovani člani in članice LAS Obsotelje in Kozjansko,
vljudno vas vabimo, da se nam pridružite na brezplačni strokovni ekskurziji “Ogled Biosfernega območja Julijske Alpe pod okriljem MAB UNESCO”, ki bo v sredo, 8. maja 2019.

Ogled dobrih praks območja Julijske Alpe bo potekal v sklopu aktivnosti projekta sodelovanja LAS »Približajmo Unescova biosferna območja prebivalcem«. Namen slednjega je povečanje prepoznavnosti biosfernih območij Slovenije in izkoriščanje potencialov, ki jih »Unesco-vo« imenovanje prinaša območjem. Projekt povezuje tri biosferna območja Slovenije: Biosferno območje Julijske Alpe, biosferno območje Kras ter biosferno območje Kozjansko in Obsotelje in šestih lokalnih akcijskih skupin (LAS Doline Soče, LAS Gorenjska košarica, LAS Med Snežnikom in Nanosom, LAS Krasa in Brkinov, LAS Obsotelje in Kozjansko ter LAS Posavje).

Zaradi lažje organizacije prosimo, da nam udeležbo na ekskurziji potrdite na naslov: rasotla@siol.net. Število oseb je omejeno. Prijave zbiramo do zapolnitve mest oz. najkasneje do torka, 30. 4. 2019. Za potrebe dodatnega obveščanja/ usklajevanja, prosimo, da ob prijavi pripišete tudi vašo telefonsko številko.

VEČ V PRILOŽENEM VABILU.

Veselimo se druženja z vami. S prijetnimi pozdravi,

Projektna skupina projekta »Približajmo Unescova biosferna območja prebivalcem«,
LAS Obsotelje in Kozjansko, Razvojna agencija Sotla in JZ Kozjanski park